Miesięczne archiwum: czerwiec 2014

XX PUCHAR POLSKI W TAŃCU SPORTOWYM

XX PUCHAR POLSKI W TAŃCU SPORTOWYM

NARODOWY DZIEŃ SPORTU

 W dniu 14 czerwca 2014 r. w Radzymińskim Ośrodku Kultury i Sportu mieszczącym się przy al. Jana Pawła II 22 w Radzyminie odbędzie się dwudziesta edycja Pucharu Polski w tańcu sportowym.

Młodzicy, Juniorzy młodsi, Juniorzy i Młodzieżowcy wystąpią w następujących rodzajach tańca: disco dance, disco freestyle, dance show, fantasy show, hip-hop, formacje i mini formacje.

Emocje i zainteresowanie publiczności wywołuje występ członków kadry narodowej którzy tak dobrze wypadli (54 medale) na rozgrywanych w dniach 22-25 maja 2014 r. w Mistrzostwach Świata w tańcu sportowym, które odbyły się w Pula Chorwacja.

Puchar Polski w tańcu sportowym jest imprezą rozgrywaną w ramach Narodowego Dnia Sportu.

Organizatorami XX Pucharu Polski w tańcu sportowym są Polski Związek Tańca Sportowego, Radzymiński Ośrodek Kultury i Sportu i Klub Sportowy „Cobra”.

Patronat nad Pucharem Polski objął Prezes Polskiej Organizacji Turystycznej.

Bliższe informacje o Pucharze Polski w tańcu sportowym są zamieszczone na stronie internetowej www.rokis.rpinfo.pl .

plakat-XX-Puchar-Polski

DSC04422

 

POLSKA PARA MISTRZAMI EUROPY

POLSKA PARA MISTRZAMI EUROPY W TAŃCACH STANDARDOWYCH

W dniu 20 kwietnia 2014 r. w Blackpool (Wielka Brytania) odbyły się Mistrzostwa Europy Amatorów w tańcach standardowych.

Zwycięzcami Mistrzostw Europy została polska para Marek Kosaty – Paulina Glazik, która tym samym potwierdziła swoją supremację w międzynarodowym współzawodnictwie sportowym.

MS